Wij werken op de Minister Marga Klompéschool

Het team

Onze school, de Minister Marga Klompeschool, valt onder de Rotterdamse Vereniging voor Katholiek Onderwijs. De MMK school heeft een professioneel, gezellig en enthousiast team. Er wordt goed les gegeven en continu gewerkt aan onze eigen ontwikkeling. Dit alles zorgt ervoor dat onze kinderen modern en eigentijds onderwijs krijgen en iedere dag groeien in hun eigen ontwikkeling.

Deze biedt ouders en leerlingen hoogwaardig, eigentijds primair onderwijs gebaseerd op een zich steeds vernieuwende evangelische traditie en op persoonlijke betrokkenheid van een ieder.

De Rotterdamse vereniging voor katholiek onderwijs is een vereniging die al ruim 135 jaar scholen voor katholiek onderwijs in Rotterdam en de buitengemeenten bestuurt en beheert. Onder het bestuur van de vereniging ressorteren 55 scholen voor primair onderwijs, waar bijna 18.000 kinderen en 2200 personeelsleden een groot deel van hun dagen doorbrengen.
Een groot bestuur, één van de grootste van Nederland, dat de zorg en verantwoordelijkheid voor alle betrokkenen bij de scholen buitengewoon serieus neemt. De diversiteit is groot, de scholen werken vanuit de missie van de vereniging.

Directie

Sadhana Raaijmakers
Directeur
Tel: 010-4206661
directie@mmkschool.nl

Robbert van de Velde
Adjunct directeur
Tel: 010-4206661
directie@mmkschool.nl

Groep 1/2 A

Marjolein Molenaar
(ma, di, do, vr)
marjolein.molenaar@rvko.nl

Lisette Visser
(ma, di)
lisette.visser@rvko.nl

Groep 1/2 B

Lisette Visser
(ma, di)
lisette.visser@rvko.nl

Mariska Mooij
(wo, do, vr)
mariska.terlouw@rvko.nl

Groep 1/2 C

Siobhan Vermulm
(ma, di)
siobhan.vermulm@rvko.nl

 
Groep 1/2 C

Merel Hendriks
(wo, do, vr)
merel.hendriks@rvko.nl

 
Groep 3

Renate Bouwens
(ma, di)
renate.bouwens@rvko.nl

Jennifer Bosgieter
(wo, do, vr)
jennifer.bosgieter@rvko.nl

Groep 4

Jessica Hoks
(ma, di, wo, do)
jessica.hoks@rvko.nl

groep 4

Daisy Alici
(vr)
daisy.alici@rvko.nl

Groep 5
Groep 6

Jelle Noorlander
jelle.noorlander@rvko.nl

Groep 7

Louis Vermeulen
(ma, di, do, vr)
louis.vermeulen@rvko.nl

Groep 7

Beppy Buijs
(wo)
beppy.buijs@rvko.nl

Groep 8

Jean-Paul Renes
jeanpaul.renes@rvko.nl

De lammetjes

Monique de Jong
monique.dejong@rvko.nl

Evelien Rijnders
evelien.rijnders@rvko.nl

De vlinders

Evelien Rijnders
evelien.rijnders@rvko.nl

Intern begeleiders

Anke Boelema
(ma, di, do)
Groep 3 t/m 8
anke.boelema@rvko.nl

Marieke Kouwenhoven
(ma, do)
Peuters, groep 1 en 2
marieke.kouwenhoven@rvko.nl

Onderwijsondersteuners

Idske Lai-Broekema
Concierge
(alle dagen)
idske.lai-broekema@rvko.nl

Rots en water trainers
Bewegingsonderwijs

Jelle Noorlander
(di)
jelle.noorlander@rvko.nl

Siobhan Vermulm
(wo)
siobhan.vermulm@rvko.nl

Creatieve vakken

Jeanine Walters
(wo, do, vr)
jeanine.walters@rvko.nl

Daltoncoordinator

Renate Bouwens
(ma, di, do)
renate.bouwens@rvko.nl

Gedragsspecialisten

Marjolein Molenaar
marjolein.molenaar@rvko.nl

Marieke Kouwenhoven
marieke.kouwenhoven@rvko.nl

Rekencoördinator

Jelle Noorlander
jelle.noorlander@rvko.nl

Bouwcoördinatoren

Marjolein Molenaar
(Peuters, groep 1, 2 & 3)
marjolein.molenaar@rvko.nl

Jennifer Bosgieter
(Groep 4 t/m 8)
jennifer.bosgieter@rvko.nl

Coördinator Alles-in-1
Schoolopleider

Beppy Buijs
(ma)
beppy.buijs@rvko.nl

Overig

Contact

Robert Kochplaats 346
3068 JD  Rotterdam

010-4206661
info@mmkschool.nl

crossmenuchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram