Wij werken op de Minister Marga Klompéschool

Het team 2018/2019

Onze school, de Minister Marga Klompeschool, valt onder de Rotterdamse Vereniging voor Katholiek Onderwijs.

Deze biedt ouders en leerlingen hoogwaardig, eigentijds primair onderwijs gebaseerd op een zich steeds vernieuwende evangelische traditie en op persoonlijke betrokkenheid van een ieder.

De Rotterdamse vereniging voor katholiek onderwijs is een vereniging die al ruim 135 jaar scholen voor katholiek onderwijs in Rotterdam en de buitengemeenten bestuurt en beheert. Onder het bestuur van de vereniging ressorteren 55 scholen voor primair onderwijs, waar bijna 18.000 kinderen en 2200 personeelsleden een groot deel van hun dagen doorbrengen.
Een groot bestuur, één van de grootste van Nederland, dat de zorg en verantwoordelijkheid voor alle betrokkenen bij de scholen buitengewoon serieus neemt. De diversiteit is groot, de scholen werken vanuit de missie van de vereniging.

Directie

Sadhana Raaijmakers
Directeur
Tel: 010-4206661
directie@mmkschool.nl

Michiel Breijs
Adjunct directeur
Tel.: 010-4206661
directie@mmkschool.nl

Groep 1/2 M

Marjolein Molenaar
(ma, di, do, vr)
marjolein.molenaar@rvko.nl

Siobhan Vermulm
(wo)
siobhan.vermulm@rvko.nl

Groep 1/2 L-S

Lisette Visser
(ma, di, wo)
lisette.visser@rvko.nl

Siobhan Vermulm
(do, vr)
siobhan.vermulm@rvko.nl

Groep 3

Renate Bouwens
(ma, di)
renata.bouwens@rvko.nl

Daisy Alici
(wo, do, vr)
daisy.vaneijk@rvko.nl

Groep 4

Jessica Hoks
(ma, di, do, vr)
jessica.hoks@rvko.nl

Beppy Buijs
(wo)
beppy.buijs@rvko.nl

Groep 5

Groep 6

Jennifer Bosgieter
jennifer.bosgieter@rvko.nl

Jelle Noorlander
jelle.noorlander@rvko.nl

Groep 7

Groep 8

Louis Vermeulen
louis.vermeulen@rvko.nl

Jean-Paul Renes
jeanpaul.renes@rvko.nl

Pedagogisch Medewerkers

Ruth Hammen
(ma t/m vr)
ruth.hammen@rvko.nl

Monique de Jong
(ma, di, do, vr)
monique.dejong@rvko.nl

Jacobien Vrijenhoek
(ma, di, do)
jacobien.vrijenhoek@rvko.nl

Rahma Abbadi
(ma, do, vr)
rahma.abbadi@rvko.nl

Intern begeleiders

Anke Boelema
(ma, di, do)
Groep 3 t/m 8
anke.boelema@rvko.nl

Marieke Kouwenhoven
(di, do, vr)
Peuters, groep 1 en 2
marieke.kouwenhoven@rvko.nl

Onderwijsondersteuners

Saïd Amri
Concierge
(alle dagen)
said.amri@rvko.nl

Soemintra Thakoerdin
Administratie
(ma t/m do)
soemintra.thakoerdin@rvko.nl

Rots en water trainers

Jacobien Vrijenhoek
jacobien.vrijenhoek@rvko.nl

Jessica Hoks
jessica.hoks@rvko.nl

Renate Bouwens
renata.bouwens@rvko.nl

Bewegingsonderwijs

Creatieve vakken

Siobhan Vermulm
(do)
siobhan.vermulm@rvko.nl

Jeanine Walters
(wo & do)
jeanine.walters@rvko.nl

Daltoncoordinator

Schoolopleider

Renate Bouwens
(do)
renata.bouwens@rvko.nl

Beppy Buijs
(do)
beppy.buijs@rvko.nl

Gedragsspecialisten

Louis Vermeulen
louis.vermeulen@rvko.nl

Jessica Hoks
jessica.hoks@rvko.nl

Marjolein Molenaar
marjolein.molenaar@rvko.nl

Marieke Kouwenhoven
marieke.kouwenhoven@rvko.nl

Rekencoordinator

Bouwcoordinators

Michiel Breijs
michiel.breijs@rvko.nl

Marjolein Molenaar
(Peuters, groep 1 & 2)
marjolein.molenaar@rvko.nl

Daisy Alici
(Groep 3 t/m 8)
daisy.vaneijk@rvko.nl