Wij werken op de Minister Marga Klompéschool

Het team

Onze school, de Minister Marga Klompeschool, valt onder de Rotterdamse Vereniging voor Katholiek Onderwijs. De MMK school heeft een professioneel, gezellig en enthousiast team. Er wordt goed les gegeven en continu gewerkt aan onze eigen ontwikkeling. Dit alles zorgt ervoor dat onze kinderen modern en eigentijds onderwijs krijgen en iedere dag groeien in hun eigen ontwikkeling.

Deze biedt ouders en leerlingen hoogwaardig, eigentijds primair onderwijs gebaseerd op een zich steeds vernieuwende evangelische traditie en op persoonlijke betrokkenheid van een ieder.

De Rotterdamse vereniging voor katholiek onderwijs is een vereniging die al ruim 135 jaar scholen voor katholiek onderwijs in Rotterdam en de buitengemeenten bestuurt en beheert. Onder het bestuur van de vereniging ressorteren 55 scholen voor primair onderwijs, waar bijna 18.000 kinderen en 2200 personeelsleden een groot deel van hun dagen doorbrengen.
Een groot bestuur, één van de grootste van Nederland, dat de zorg en verantwoordelijkheid voor alle betrokkenen bij de scholen buitengewoon serieus neemt. De diversiteit is groot, de scholen werken vanuit de missie van de vereniging.

Directie

Sadhana Raaijmakers
Directeur
Tel: 010-4206661
directie@mmkschool.nl

Robbert van de Velde
Adjunct directeur
Tel: 010-4206661
directie@mmkschool.nl

Groep 1/2 A

Marjolein Molenaar
(ma, di, do, vr)
marjolein.molenaar@rvko.nl

Lisette Visser
(wo)
lisette.visser@rvko.nl

Groep 1/2 B

Lisette Visser
(ma, di)
lisette.visser@rvko.nl

Mariska Mooij
(wo, do, vr)
mariska.terlouw@rvko.nl

Groep 1/2 C

Siobhan Vermulm
(ma, di)
siobhan.vermulm@rvko.nl

 
Groep 1/2 C

Merel Hendriks
(wo, do, vr)
merel.hendriks@rvko.nl

 
Groep 3 A

Renate Bouwens
(ma, di, wo)
renate.bouwens@rvko.nl

Groep 3 A

Jennifer Bosgieter
(do, vr)
jennifer.bosgieter@rvko.nl

Groep 3 B

Jessica Hoks
(di, wo, do, vr)
jessica.hoks@rvko.nl

Jennifer Bosgieter
(ma)
jennifer.bosgieter@rvko.nl

Groep 4

Debora Krijgsman
debora.krijgsman@rvko.nl

Groep 5
Groep 6

Jelle Noorlander
jelle.noorlander@rvko.nl

Groep 7

Louis Vermeulen
(ma, di, wo, vr)
louis.vermeulen@rvko.nl

Groep 7

Daisy Alici
(do)
daisy.alici@rvko.nl

Groep 8

Jean-Paul Renes
jeanpaul.renes@rvko.nl

Groep 8

Stephanie Blomsteel
stephanie.blomsteel@rvko.nl

De lammetjes

Monique de Jong
(ma, di, do, vr)
monique.dejong@rvko.nl

Kiki houthoff
(ma, di, wo)
kiki.houthoff@rvko.nl

Carmen Kaliar
(di, wo, do, vr)
carmen.kaliar@rvko.nl

De vlinders

Cansu Kaygisiz
(ma, di, do, vr)
cansu.kaygisiz@rvko.nl

Rahma Abbadi
(ma, do, vr)
rahma.abbadi@rvko.nl

Kiki houthoff
(ma, di, wo)
kiki.houthoff@rvko.nl

Intern begeleiders

Anke Boelema
(ma, di, do)
anke.boelema@rvko.nl

Stephanie Blomsteel
(ma, vr)
Peuters, groep 1 en 2
stephanie.blomsteel@rvko.nl

Rots en water trainers
Bewegingsonderwijs

Rick Beumer
(di, wo)
rick.beumer@rvko.nl

Creatieve vakken

Jeanine Walters
(wo, do, vr)
jeanine.walters@rvko.nl

Daltoncoordinator
Gedragsspecialisten

Marjolein Molenaar
marjolein.molenaar@rvko.nl

Administratie/conciërge

Idske Lai-broekema
idske.broekema@rvko.nl

Rekencoördinator

Jelle Noorlander
jelle.noorlander@rvko.nl

Bouwcoördinatoren

Marjolein Molenaar
(Peuters, groep 1, 2 & 3)
marjolein.molenaar@rvko.nl

Jennifer Bosgieter
(Groep 4 t/m 8)
jennifer.bosgieter@rvko.nl

Coördinator Alles-in-1
Schoolopleider

Beppy Buijs
(ma)
beppy.buijs@rvko.nl

Overig

Contact

Robert Kochplaats 346-348
3068 JD  Rotterdam

010-4206661
info@mmkschool.nl

crossmenuchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram