Wij werken op de Minister Marga Klompéschool

Het team

Onze school, de Minister Marga Klompeschool, valt onder de Rotterdamse Vereniging voor Katholiek Onderwijs.

Deze biedt ouders en leerlingen hoogwaardig, eigentijds primair onderwijs gebaseerd op een zich steeds vernieuwende evangelische traditie en op persoonlijke betrokkenheid van een ieder.

De Rotterdamse vereniging voor katholiek onderwijs is een vereniging die al ruim 135 jaar scholen voor katholiek onderwijs in Rotterdam en de buitengemeenten bestuurt en beheert. Onder het bestuur van de vereniging ressorteren 55 scholen voor primair onderwijs, waar bijna 18.000 kinderen en 2200 personeelsleden een groot deel van hun dagen doorbrengen.
Een groot bestuur, één van de grootste van Nederland, dat de zorg en verantwoordelijkheid voor alle betrokkenen bij de scholen buitengewoon serieus neemt. De diversiteit is groot, de scholen werken vanuit de missie van de vereniging.

Directie

Sadhana Raaijmakers
Directeur
Tel: 010-4206661
directie@mmkschool.nl

Michiel Breijs
Adjunct directeur
Tel.: 010-4206661
directie@mmkschool.nl

Groep 1/2 A

Marjolein Molenaar
(ma, di, do, vr)
marjolein.molenaar@rvko.nl

Lisette Visser
(ma, di)
lisette.visser@rvko.nl

Groep 1/2 B

Lisette Visser
(ma, di)
lisette.visser@rvko.nl

Mariska
(wo, do, vr)
mairska.terlouw@rvko.nl

Groep 1/2 C

Siobhan Vermulm
siobhan.vermulm@rvko.nl

Groep 3

Renate Bouwens
(ma, di)
renata.bouwens@rvko.nl

Merel Hendriks
(wo, do, vr)
merel.hendriks@rvko.nl

Groep 4

Jessica Hoks
(ma, di, wo, do)
jessica.hoks@rvko.nl

Daisy
(vr)

Groep 5

Groep 6

Jennifer Bosgieter
jennifer.bosgieter@rvko.nl

Jelle Noorlander
(ma, wo, do, vr)
jelle.noorlander@rvko.nl

Groep 6

Groep 7

Beppy Buijs
(di)
beppy.buijs@rvko.nl

Louis Vermeulen
louis.vermeulen@rvko.nl

Groep 8

Jean-Paul Renes
jeanpaul.renes@rvko.nl

Pedagogisch Medewerkers

Monique de Jong
(ma, di, do, vr)
monique.dejong@rvko.nl

Cansu Kaygisiz
(ma, di, do, vr)
cansu.kaygisiz@rvko.nl

Rahma Abbadi
(ma, do, vr)
rahma.abbadi@rvko.nl

Carmen Kaliar
(di, wo, do, vr)
carmen.kaliar@rvko.nl

Evelien Rijnders
(ma, di, wo, vr)
evelien.rijnders@rvko.nl

Intern begeleiders

Anke Boelema
(ma, di, do)
Groep 3 t/m 8
anke.boelema@rvko.nl

Marieke Kouwenhoven
(ma, do)
Peuters, groep 1 en 2
marieke.kouwenhoven@rvko.nl

Onderwijsondersteuners

Idske Lai-Broekema
Concierge
(alle dagen)
idske.lai-broekema@rvko.nl

Soemintra Thakoerdin
Administratie
(ma, di, wo, do)
soemintra.thakoerdin@rvko.nl

Rots en water trainers

Louis Vermeulen
louis.vermeulen@rvko.nl

Jessica Hoks
jessica.hoks@rvko.nl

Renate Bouwens
renata.bouwens@rvko.nl

Beppy Buijs
beppy.buijs@rvko.nl

Bewegingsonderwijs

Jelle Noorlander
(di)
jelle.noorlander@rvko.nl

Siobhan Vermulm
(do)
siobhan.vermulm@rvko.nl

Creatieve vakken

Daltoncoordinator

Jeanine Walters
(wo, do, vr)
jeanine.walters@rvko.nl

Renate Bouwens
(do)
renata.bouwens@rvko.nl

Gedragsspecialisten

Louis Vermeulen
louis.vermeulen@rvko.nl

Jessica Hoks
jessica.hoks@rvko.nl

Marjolein Molenaar
marjolein.molenaar@rvko.nl

Marieke Kouwenhoven
marieke.kouwenhoven@rvko.nl

Rekencoördinatoren

Michiel Breijs
michiel.breijs@rvko.nl

Jelle Noorlander
jelle.noorlander@rvko.nl

Bouwcoördinatoren

Marjolein Molenaar
(Peuters, groep 1, 2 & 3)
marjolein.molenaar@rvko.nl

Jennifer Bosgieter
(Groep 4 t/m 8)
jennifer.bosgieter@rvko.nl

Coördinator Alles-in-1

Schoolopleider

Jessica Hoks
jessica.hoks@rvko.nl

Beppy Buijs
(ma)
beppy.buijs@rvko.nl

De lammetjes

Monique de Jong
monique.dejong@rvko.nl

Evelien Rijnders
evelien.rijnders@rvko.nl

Carmen Kaliar
carmen.kaliar@rvko.nl

De vlinders

Cansu Kaygisiz
cansu.kaygisiz@rvko.nl

Rahma Abbadi
rahma.abbadi@rvko.nl

Evelien Rijnders
evelien.rijnders@rvko.nl